HABERLER

Romatolojim’de “Romatolojide Bilimsel Makale Okuma ve RADIO Projesi” Canlı Konferansı

Tarih: 12/04/2016

Türkiye Romatoloji Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)’de 12 Nisan 2016 Salı günü Saat 19.00’da Doç. Dr. Ömer KARADAĞ ve Doç. Dr. İsmail ŞİMŞEK’in sunumlarıyla “Romatolojide Bilimsel Makale Okuma ve RADIO Projesi” konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

www.romatolojim.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil sistemlerden (iPad, iPhone ve Android cihazlar), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacılara iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

 

Konu                : Romatolojide Bilimsel Makale Okuma ve RADIO Projesi

Konuşmacılar : Doç. Dr. Ömer KARADAĞ,
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, İç Hastalıkları Anabilim Dalı,

Romatoloji Bilim Dalı

Doç. Dr. İsmail ŞİMŞEK,

Güven Hastanesi, Romatoloji Kliniği

Tarih-Saat        : 12 Nisan 2016 Salı, 19.00

Yer                     : www.romatolojim.org

2016-04/12Nisan2016_Romatolojim_Canli_Konferans.png


TRD ÜYELİK BAŞVURUSU


Derneğimize üye olmak için dernek tüzüğünde belirtilen aşağıdaki başvuru koşullarını sağlıyorsanız, başvuru formunu doldurup bizlere iletmeniz yeterlidir.

Başvuru koşulları:

  • Tıp fakültelerinin iç hastalıkları anabilim dallarına bağlı romatoloji bilim dallarında öğretim üyeliği veya eğitim-araştırma hastanelerinde iç hastalıkları bünyesindeki romatoloji servislerinde şef veya şef yardımcısı; veya sayılan bu merkezlerde uzmanlık eğitimi yapmış veya yapmakta olanlar bu derneğe asil üye olabilirler.
  • Derneğin asil üyeleri, derneğin kurucuları ile müracaatları üzerine üyeliğe kabul edilen kişilerdir.
  • Üyelik, talebi dernek başkanlığına iki üyenin önerisi ve yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu üzerine dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir. Üyeler derneğe belli ödenti vermeyi kabul ederler.
  • Her üyenin, derneğin faaliyetlerine ve yönetimine katılma hakkı vardır. Her üyenin genel kurulda bir oy hakkı olup, oyunu bizzat kullanır.
  • Üyeliğe kabul edilenlerin kabulden sonra üye olmalarına engel hallerin varlığının tespiti halinde üyelikleri düşer. (Tüzüğün 3.a maddesi)

Başvuru formunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.