HABERLER

Türkiye Romatoloji Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)’de HER GÜN 1 AKTİVİTE…

Tarih: 25/02/2016

Pazartesi, ONLINE TV

Her hafta Pazartesi günü Ulusal Kongrelerden veya Canlı Konferanslardan 1 yeni videoyu Romatolojim ONLINE TV’den izleyebilecek, bu videodaki konularla ilgili yorumlarınızı ekleyip meslektaşlarınızla fikir alışverişinde bulunabileceksiniz.

 

Salı, CANLI KONFERANS

Türkiye Romatoloji Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM’de her hafta Salı günü Saat 19.00’da alanında uzman eğitimciler tarafından sunulacak farklı bir konuda Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

 

Çarşamba, HAFTANIN VAKASI

Her hafta Çarşamba günü ROMATOLOJİM adminleri tarafından eğitim amaçlı örnek vakalar paylaşılıp; yorum ve tartışmaya açılacaktır.

 

Perşembe, ONLINE TV

Her hafta Perşembe günü Ulusal Kongrelerden veya Canlı Konferanslardan 1 yeni videoyu Romatolojim ONLINE TV’den izleyebilecek, bu videodaki konularla ilgili yorumlarınızı ekleyip meslektaşlarınızla fikir alışverişinde bulunabileceksiniz.

 

Cuma, HAFTANIN İMAJI

Her hafta Cuma günü eğitim amaçlı imaj paylaşılıp; yorum ve tartışmaya açılacaktır.

 

www.romatolojim.org adresinden giriş yaptıktan sonra Ortak Pano’nun sağ sütununda yer alan banner aracılığıyla sözkonusu ilgili aktivitelere katılabilirsiniz.

 

“Katkılarınızla zenginleşecek bu platform hepimizin”

 

www.romatolojim.org

 

 

 

2016-02/HerGun_1Aktivite_Romatolojim_Dernek_Slider.png


TRD ÜYELİK BAŞVURUSU


Derneğimize üye olmak için dernek tüzüğünde belirtilen aşağıdaki başvuru koşullarını sağlıyorsanız, başvuru formunu doldurup bizlere iletmeniz yeterlidir.

Başvuru koşulları:

  • Tıp fakültelerinin iç hastalıkları anabilim dallarına bağlı romatoloji bilim dallarında öğretim üyeliği veya eğitim-araştırma hastanelerinde iç hastalıkları bünyesindeki romatoloji servislerinde şef veya şef yardımcısı; veya sayılan bu merkezlerde uzmanlık eğitimi yapmış veya yapmakta olanlar bu derneğe asil üye olabilirler.
  • Derneğin asil üyeleri, derneğin kurucuları ile müracaatları üzerine üyeliğe kabul edilen kişilerdir.
  • Üyelik, talebi dernek başkanlığına iki üyenin önerisi ve yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu üzerine dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir. Üyeler derneğe belli ödenti vermeyi kabul ederler.
  • Her üyenin, derneğin faaliyetlerine ve yönetimine katılma hakkı vardır. Her üyenin genel kurulda bir oy hakkı olup, oyunu bizzat kullanır.
  • Üyeliğe kabul edilenlerin kabulden sonra üye olmalarına engel hallerin varlığının tespiti halinde üyelikleri düşer. (Tüzüğün 3.a maddesi)

Başvuru formunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.