HABERLER

24 ARALIK 2015, SAAT 19:15’TE ROMATOLOJİM’DE “ACR 2015 ROMATOİD ARTRİT TEDAVİ KILAVUZU 2”

Tarih: 24/12/2015

24 ARALIK 2015, SAAT 19:15’TE ROMATOLOJİM’DE
“ACR 2015 ROMATOİD ARTRİT TEDAVİ KILAVUZU 2” CANLI KONFERANSI…

 

Türkiye Romatoloji Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM (www.romatolojim.org)’de 24 Aralık 2015 Perşembe günü Saat 19:15’te Prof. Dr. İhsan ERTENLİ ve Prof. Dr. Sedat KİRAZ’ın konuşmacı olarak katılacakları “ACR 2015 Romatoid Artrit Tedavi Kılavuzu 2” konulu Canlı Konferans gerçekleştirilecektir.

 

www.romatolojim.org adresinden bilgisayarlarınızdan veya mobil sistemlerden (iPad, iPhone ve Android cihazlar), internet bağlantınızın olduğu her yerden katılabileceğiniz Canlı Konferans sırasında sorularınızı konuşmacılara iletebilir, yanıtlarını anında alabilirsiniz.

 

Canlı Konferansa katılanlar konferans sonunda konuşmacıların gerçekleştirdikleri sunumlara ilişkin dosyaları bilgisayarlarına indirebileceklerdir.

 

Konu: ACR 2015 Romatoid Artrit Tedavi Kılavuzu 2

Konuşmacılar: Prof. Dr. İhsan ERTENLİ, Prof. Dr. Sedat KİRAZ

Tarih-Saat: 24 Aralık 2015 Perşembe, 19:15

Yer: www.romatolojim.org

 

2015-12/24Aralik2015_Romatolojim_Canli_Konferans_Facebook-1450807955.png


TRD ÜYELİK BAŞVURUSU


Derneğimize üye olmak için dernek tüzüğünde belirtilen aşağıdaki başvuru koşullarını sağlıyorsanız, başvuru formunu doldurup bizlere iletmeniz yeterlidir.

Başvuru koşulları:

  • Tıp fakültelerinin iç hastalıkları anabilim dallarına bağlı romatoloji bilim dallarında öğretim üyeliği veya eğitim-araştırma hastanelerinde iç hastalıkları bünyesindeki romatoloji servislerinde şef veya şef yardımcısı; veya sayılan bu merkezlerde uzmanlık eğitimi yapmış veya yapmakta olanlar bu derneğe asil üye olabilirler.
  • Derneğin asil üyeleri, derneğin kurucuları ile müracaatları üzerine üyeliğe kabul edilen kişilerdir.
  • Üyelik, talebi dernek başkanlığına iki üyenin önerisi ve yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu üzerine dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir. Üyeler derneğe belli ödenti vermeyi kabul ederler.
  • Her üyenin, derneğin faaliyetlerine ve yönetimine katılma hakkı vardır. Her üyenin genel kurulda bir oy hakkı olup, oyunu bizzat kullanır.
  • Üyeliğe kabul edilenlerin kabulden sonra üye olmalarına engel hallerin varlığının tespiti halinde üyelikleri düşer. (Tüzüğün 3.a maddesi)

Başvuru formunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.