HABERLER

ROMATOLOJİM’E DAVETLİSİNİZ…

Tarih: 10/12/2015

2015-12/Romatolojime_Davetlisiniz_Gorsel.pngROMATOLOJİM’E DAVETLİSİNİZ…

 

Türkiye Romatoloji Derneği Bilimsel ve Sosyal Platformu olan ROMATOLOJİM, sadece bir internet sitesi değil, hekimlerin birbirine günaydın dediği, dertlerini paylaştığı, anlık teşhis, tanı, tedavi sorunlarını paylaşabildikleri, birinin bilgi ihtiyacına diğerinin koştuğu, üye oldukları gruplarda farklı konuları tartışabildikleri, kısacası günün 24 saati yaşayan bir platform olmak hedefiyle yayın hayatına başlamıştır.

 

BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ.

 

Etkinliklerimiz ve uzmanlık alanımız ile ilgili her türlü bilgiye kolaylıkla uşabileceğimiz bu yeni organizasyonu geliştirmek ve zenginleştirmek için katkılarınızı bekliyoruz.

 

ROMATOLOJİM’e Davetlisiniz videosunu www.romatolojim.org/davetlisiniz linkinden veya ROMATOLOJİM, Online TV’den izleyebilirsiniz.

 

“Katkılarınızla zenginleşecek bu yeni Platform hepimizin…

 

www.romatolojim.org


TRD ÜYELİK BAŞVURUSU


Derneğimize üye olmak için dernek tüzüğünde belirtilen aşağıdaki başvuru koşullarını sağlıyorsanız, başvuru formunu doldurup bizlere iletmeniz yeterlidir.

Başvuru koşulları:

  • Tıp fakültelerinin iç hastalıkları anabilim dallarına bağlı romatoloji bilim dallarında öğretim üyeliği veya eğitim-araştırma hastanelerinde iç hastalıkları bünyesindeki romatoloji servislerinde şef veya şef yardımcısı; veya sayılan bu merkezlerde uzmanlık eğitimi yapmış veya yapmakta olanlar bu derneğe asil üye olabilirler.
  • Derneğin asil üyeleri, derneğin kurucuları ile müracaatları üzerine üyeliğe kabul edilen kişilerdir.
  • Üyelik, talebi dernek başkanlığına iki üyenin önerisi ve yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu üzerine dernek yönetim kurulunca en çok otuz gün içinde üyeliğe kabul veya isteğin reddi şeklinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye, bu amaçla tutulacak deftere kaydedilir. Üyeler derneğe belli ödenti vermeyi kabul ederler.
  • Her üyenin, derneğin faaliyetlerine ve yönetimine katılma hakkı vardır. Her üyenin genel kurulda bir oy hakkı olup, oyunu bizzat kullanır.
  • Üyeliğe kabul edilenlerin kabulden sonra üye olmalarına engel hallerin varlığının tespiti halinde üyelikleri düşer. (Tüzüğün 3.a maddesi)

Başvuru formunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.